Susțineți-ne prin 2%

Susține misiunea și activitățile noastre prin direcționarea a 2% din impozitul pe venit către Asociația C.A.R.E. – Cetățeni Activi pentru Relații Etice. Vei contribui astfel la misiunea noastră de a redefini relațiile afective pe baze mai etice, mai conștiente și de a dezvolta în rândul românilor atitudini mai sănătoase, incluzive, despre sexualitate și relații, prin respect reciproc şi şanse egale. Poţi direcţiona 2% către Asociaţia C.A.R.E. completând formularul 230 sau declarația unică (pentru activități independente).

Descarcă Declarația 230 completată cu datele asociației aici. Ne poți trimite formularul semnat și scanat pe adresa noastră de mail la contact@asociatiacare.org, (doar dacă aparții de ANAF Cluj), îl poți trimite la ANAF-ul din raza de unde locuiești sau îl poți completa la evenimentele noastre unde voluntarii te vor ajuta!

NOUL TERMEN LIMITĂ 31 iulie!